Paykwik

Paykwik

2015 yılında Paykwik İskoçya’ da kurulmuştur. İnternetten yapmış olduğunuz online alışverişlerinizde ödeme seçeneği olarak meydana gelmiş sanal bir ön ödemeli karttır. Dünya çapında ki birçok internet sitesinden problemsiz bir şekilde alışveriş ve ödeme işlemlerinizi yapmanızı sağlamaktadır. Bu kartı kullanırken tek yapmanız gereken şey, Paykwik kartınıza ait olan size verilmiş kartta 19 haneli güvenlik kodunuzu siteye girmektedir. Bu işlemleri hallettikten sonra herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamazsınız ve bu sebeple alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapma imkânı sağlamaktadır. Kullanımı oldukça basit ve kullanışlıdır. Paykwik kartları hakkında bilgi edinmek veya aklınıza takılan herhangi sorunu ve takıldığınızda herhangi bir yeri 7 gün 24 saat canlı destek yardımı ve müşteri hizmetleri ile bütün problemlerinizi çözebilirsiniz. Paykwik kart sistemleri ilk öncelikle müşterilerine iyi bir memnuniyet vermektir ve yapmış olduğu bütün bu hizmetleri politika ile sürdürmektedir. Bu nedenden dolayı oldukça ilgi, beğeni ve takdir görmüştürler. İşletme bakımından hukuka uygun bir şekilde yürütülen bu site sahte kartlara karşı ve buna benzer sahte kullanım durumlarına gereken en ciddi hassasiyeti göstererek, hukuksal süreçleri uygulamaktadır. Bu sebepten dolayı güvenli bir ön ödemeli sanal kartı olmaktadır ve ön ödemeli sanal kartı güvenli olduğundan dünyaya lanse edilmektedir.

Bu sanal kartın göze çarpan özelliklerinden aklınıza gelen avantajların olmasıdır. Bu avantajlar bu güne kadar daha önce hiç yapmamış kadar hızlı ve güvenli bir alışveriş yapacağınızdan şüphe etmemelisiniz ve bu yapacağınız alışverişlerinizde sizler gibi birçok müşteriler için eğlenceli bir alışveriş imkânı sunmasıdır. Bu ön ödemeli kart sistemi bu kadar ön plana çımasının sebebi ise müşteri memnuniyetini odaklayan bu firma müşterilerinin memnuniyetini sağlamasıdır. Bu ön ödemeli kart ile yapacağınız alışverişlerinizde basit bir şekilde ödeme yaparken yalnızca sanal bir PİN kodu kullanmanız yeterli olmaktadır. Bu hem sizlere hem de zamandan tasarruf etmeniz için ve hem de ödemelerinizi %100 güvenli bir şekilde sağlamanızı yardımcı olarak tamamlanır. Herhangi bir kendi kişisel bilgilerinizi kullanmaya gerek kalmadan Paykwik kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bu sanal kart ile alışverişlerinizde ödeme yapmanız için sizlere tamamıyla çok kolay bir imkân sunmaktadır. Ödeme yapmanız için yeterli olacak tek şey sanal bir PİN kodu olan Paykwik ile ödeme alanında PİN kodunu girmek yeterlidir. Bu kartları elde edineceğiniz zaman sadece 5’ in ve 10’ un katlarına sahip olabilirsiniz. Yani 10, 20, 50, 100, 250 EURO gibi fiyatlandırılır bu kartlar, ihtiyacınıza kendiniz ne kadarına gerek duyuyorsanız o kadarlık temin edebilme imkânına sahipsiniz. Buna ek olarak bir de ödeme alacağınız vakit de yine kullanabileceğiniz kartınız ile kısa süre diliminde hesabınızda ki paranızı çekebilmektesinizdir. Bu işlemler için yapmanız gerek tek bir şey müşteri hizmetlerinden Paykwik kart şifresi alıp bozdurma işlemine başvurmanız olacaktır. Düşük bir komisyon karşılığında kart bozdurma işlemini yaptığınız şirket yapılan çalışmalardan memnun kalarak kısa süre diliminde paranızın aktarılmasını sağlayarak güvenli bir şekilde iş temsil edip hesabınıza paranızın kısa zamanda aktarılmasını sağlarsınız. Şirket kendine bu yöntemi ile müşterilerini çekmeyi başarmıştır.

Günümüz teknolojisinin gelişimi ile bu platform da günden güne gelişmektedir. İnternet aracılığı ile yapmış olduğunuz alışverişlerinizde günümüz teknolojisinin sağladığı en önemlilerinden yalnızca bir tanesidir. Günümüzde kullanmış olduğumuz teknolojinin getirisi olarak son günlerde internetten alışveriş oldukça yaygın ve popüler olmaya başlamıştır. Paykwik kart sistemleri bu teknoloji sayesinden sizlere kolay ve en önemlisi de güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz güzel bir çözüm üretmektedir. İnternet üzerinden mobil oyunlar ve buna benzer birçok işlemlerinizi de kolay bir şekilde halledebilirsiniz.