Astropay

Astropay

Astropay, yeryüzünde bulunan ve internet üzerinden online alışveriş yapmanıza yardımcı olan ve bu alışverişlerinizi yaptıktan sonra seri bir şekilde ödemenizi yaptığınız alışverişlerinizi sağlayan bir ön ödemeli kredi kartı sistemidir. Astropay, kullanıcılarına vermiş olduğu 16 haneli bir kod sayesinde işlemlerinizi yapmanızı sağlar. Kredi kartı ile aynı benzerliği göstermektedir. Kredi kartlarında sizlerin de görmüş olduğunuz gibi diğer kartlarda da CCV yani güvenlik kodu olarak adlandırılan bu kartlarda son kullanım tarihi bulunmaktadır. Astropay sizler için karta ilişkin bir yıl kullanım süresi vardır. Astropay kartı sizlere diğer kartlardan farklı olarak yaptığınız alışverişlerinizde sizlere birçok avantajlarda bulunmaktadır. Astropay kartı limit sistemine göre çalışır. Kartınızda bulunmuş olan limit sınırı bitene kadar istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Bu kartta limitiniz bittiği takdirde kullanmayı bırakarak yeni bir Astropay kartı elde edinmeniz gerekmektedir. Bu yeni Astropay kartında kart satış sitesinden temin etmeniz mümkündür. Bu kartın limiti bittiğinde diğer kartlardaki gibi limit aşma gibi bir probleminizin kalmamasıdır. Bu sebepten dolayı rahatlıkla aklınıza bir soru işareti takılmadan bu işlemi yapmanız mümkündür.

Astropay gibi kart sistemlerinde müşterilerin en çok merakla sorduğu konuların başında güvenlik söz konusudur. Astropay güvenirlilik olarak diğer kartlara nazaran en çok tercih edilen elektronik sana para kartıdır. Bu kartın kuruluş amaçlarından ilk önceliği söyleyecek olursak kullanıcıların güvenliğini en üst düzeyde sağlamaktır. Günümüze kadar gelmiş teknoloji sayesinde ve daha da gelişmekte olan teknoloji çağı internet üzerinden de online yaptığınız alışverişlerinizde dolandırıcılar kendini gelişmektedir. Sizlerin yurt dışında internet üzerinden girip de yapmış olduğunuz alışverişlerinizde bir ürünün kredi kartı ile ücretini öderken kredi kartınızın ele geçirilmesi normal bir durum haline gelmiştir. Astropay kartında ödemek istediğiniz meblağ kadar bu karta yükleme yaparsınız. Bu kartı dolandırıcılar ele geçirip bilgilerinizi ele geçirmiş olsa bile sizlere zarar verecek hiçbir şey yapamazlar. Dikkat etmeniz gereken tek bir unsur vardır. Almış olduğunuz kartın 16 haneli kart numarası, CVV( güvenlik kodu) ve son kullanım tarihini 2.ci bir şahsa vermemelisinizdir. Bu küçük güvenlik kurallarına uyduğunuz takdirde zaten herhangi bir problemle karşılaşmayacağınızın garantisini vermek mümkündür.

Astropay’ in sizlere sağladığı diğer avantajlarından diğeri ise hiçbir şekilde sizlerden ek ücret veya faiz isteğinde bulunmaması olmuştur. Bu kart ile yapmış olduğunuz online alışverişlerinizde sadece limit ne kadar ise o kadarını ödersiniz. Bunun dışında herhangi bir ek ücret karşılığı bulunulmaz. Bu kartı kullanırken unutmamanız gereken ögelerden biri de şudur; yaptığınız alışverişlerde bu kart nerde kullanıma geçerli ise orada alışveriş yapabilirisiniz.

Astropay kartının avantajlarından biraz daha bahsetmek gerekirse; daha fazla içerik ve anlaşmalı olduğu sitelerde ürünleri daha güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Her kartta da olduğu gibi bu kartın üzerinde de bilgiler mevcuttur. Astropay kartının kendi sitesine girerek bu kartla ilgili her türlü bilgiyi edinebilir ve avantajlarına bakabilirsiniz. Sizlere ekstra olarak maddi bir sıkıntısı bulunmaz. Daha da önemli olan bir konuya değinecek olursak kartınızdaki paranız biterse, anında kredi kartı ve havale işlemleriyle birlikte yeni alacağınız karta sahip olmak çok kolaydır.

Astropay kartı günümüzde de sizlerin hayatlarında çok önemli bir parçası haline gelmiş bulunmaktadır ve Astropay kartının gelişimini sürdüreceğini sizlere kanıtlamış, göstermiştir. Dünyanın geneline yayılan bu kart Ülkemizde de günden güne daha da büyüyüp gelişmekte olan Astropay firma müşteri memnuniyeti, sizlere verdiği güvenli ve kaliteli hizmetleriyle müşterilerinin daima ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bir numaralı tercih olarak sizlerin de desteği ile hizmetine devam etmektedir.