Yükleniyor... Yükleniyor...
Türkiye: Süper Lig
90' - 2. Yarı Karabükspor 2:1 Sivasspor
Bitti Gaziantepspor 3:2 Eskişehirspor
20:00 Galatasaray -:- Beşiktaş
Uluslararası: Dünya Kupası Elemeleri AFC grp. F
45' - İlk Yarı Tayland 0:0 Vietnam
İngiltere: Premier Lig
17:00 Arsenal -:- West Bromwich
17:00 Aston Villa -:- Burnley
17:00 Chelsea -:- Sunderland
17:00 Crystal Palace -:- Swansea City
17:00 Everton -:- Tottenham Hotspur
17:00 Hull City -:- M. United
17:00 Leicester City -:- QPR
17:00 M.City -:- Southampton
17:00 Newcastle United -:- West Ham United
17:00 Stoke City -:- Liverpool
İtalya: Serie A
Bitti Empoli 1:1 Sampdoria
16:00 Chievo Verona -:- Atalanta
16:00 Cesena -:- Cagliari
16:00 Palermo -:- Fiorentina
16:00 Parma -:- Hellas Verona
16:00 Udinese -:- Sassuolo
21:45 AC Milan -:- Torino
Brezilya: Serie A
Bitti Gremio 1:0 Figueirense
17:00 Palmeiras -:- Goias
22:00 Fluminense -:- Corinthians
22:00 Avai FC -:- Flamengo
22:00 Atletico PR -:- Atletico MG
22:00 Chapecoense AF -:- Santos FC
00:30 Cruzeiro -:- Ponte Preta
00:30 Sport -:- Coritiba
Japonya: J2 Ligi
Bitti Mito Hollyhock 0:2 Kyoto Sanga FC
Bitti Tochigi SC 1:1 Zweigen Kanazawa
Bitti Fagiano Okayama FC 0:0 Yokohama FC
Bitti V-Varen Nagasaki 3:1 Ehime FC
Bitti Avispa Fukuoka 1:3 Kamatamare Sanuki
Bitti Jubilo Iwata 1:2 Thespakusatsu Gunma
Bitti Tokushima Vortis 1:2 Consadole Sapporo
Bitti Oita Trinita 0:1 Tokyo Verdy
Bitti JEF United Chiba 1:3 Giravanz Kitakyushu
Bitti Roasso Kumamoto 0:0 Cerezo Osaka
Bitti FC Gifu 0:5 Omiya Ardija
ABD: Major League Soccer
Bitti New England Rev. 1:1 DC United
Bitti Montreal Impact 2:1 FC Dallas
Bitti Colorado Rapids 1:0 Vancouver Whitecaps
Bitti Real Salt Lake 2:0 New York City FC
Bitti Seattle Sounders FC 0:0 Sporting Kansas City
00:00 New York Red Bulls -:- Philadelphia Union
Almanya: Bundesliga II
16:30 Nurnberg -:- Aalen
16:30 Kaiserslautern -:- Ingolstadt
16:30 Karlsruher SC -:- 1860 Muenchen
16:30 Fortuna Dusseldorf -:- FSV Frankfurt
16:30 Union Berlin -:- Eintracht Braunschweig
16:30 Bochum -:- Sandhausen
16:30 FC Heidenheim -:- Erzgebirge Aue
16:30 RasenBallsport Leipzig -:- Greuther Fuerth
16:30 Darmstadt -:- St. Pauli
Rusya: Premier Lig
Bitti FC Krasnodar 2:1 FK Rostov
16:00 Mordovya -:- Terek Grozny
18:30 Dinamo Moscow -:- Arsenal Tula
İsveç: Süper Lig - Allsvenskan
16:00 Halmstads BK -:- IFK Gothenburg
16:00 Oerebro -:- Gefle
18:30 Kalmar FF -:- Malmoe FF
18:30 Aatvidaberg -:- Elfsborg
Ukrayna: Premier Lig
Bitti Metalist Kharkiv 3:1 Illichivets
19:30 Karpaty -:- Dynamo Kyiv
19:30 Metalurg Zaporizhia -:- Zorya
19:30 Vorskla -:- Chernomorets Odessa
Arjantin: Primera Division
Bitti Olimpo 0:0 Nueva Chicago
Bitti San Lorenzo 3:0 Sarmiento
Bitti Atletico Rafaela 1:2 Estudiantes
21:00 Racing Club -:- Independiente
22:00 Argentinos Juniors -:- Newells Old Boys
00:15 Boca Juniors -:- Aldosivi
00:20 Godoy Cruz -:- Belgrano
Arjantin: Primera B Nacional
Bitti All Boys 0:2 Instituto
20:10 Patronato de Parana -:- Santamarina
21:00 Sportivo Estudiantes -:- Villa Dalmine
21:10 Boca Unidos -:- Atletico Parana
22:20 Gimnasia Jujuy -:- Atletico Tucuman
ABD: K. Amerika Bahar Sezonu
Bitti New York Cosmos 3:0 San Antonio Scorpions FC
Bitti Fort Lauderdale Strikers 0:1 Carolina RailHawks
Bitti Minnesota United 3:2 Jacksonville Armada FC
23:00 FC Edmonton -:- Atlanta Silverbacks
ABD: USL
Bitti Richmond Kickers 1:2 Pittsburgh Riverhounds
Bitti Charleston Battery 1:1 Charlotte Independence
Bitti Toronto FC USL 0:0 Rochester Rhinos
Bitti Colorado Springs Switchbacks FC 5:0 Arizona United SC
Bitti OKC Energy FC 2:1 Sacramento Republic FC
19:00 Austin Aztex -:- Tulsa Roughnecks FC
00:00 Vancouver Whitecaps USL -:- Real Monarchs SLC
ABD: NWSL
Bitti Western New York Flash 3:2 Washington Spirit
Bitti FC Kansas City 1:2 Chicago Red Stars
Bitti Portland Thorns 0:1 Houston Dash
Brezilya: Serie B
Bitti ABC 1:1 Luverdense
Bitti CRB 0:3 Bahia
Guatemala: Liga Nacional Clausura Final Stage
Bitti CSD Comunicaciones 2:3 CSD Municipal
Arjantin: Federal A Zona 4
Bitti Altos Hornos Zapla 1:2 Concepcion FC
Kolombiya: Liga Postobon - Apertura Playoff
Bitti Deportivo Cali 1:0 Atletico Nacional
23:15 Independiente Medellin -:- Atletico Junior
Kosta Rika: Primera Torneo de Verano Final Stage
Bitti PEN. Club Sport Herediano 5:4 LD Alajuelense
Rusya: 1. Lig
Bitti Sakhalin 2:1 Luch Energiya Vladivostok
Bitti FC Yenisey Krasnoyarsk 3:1 Khimik Dzerzhinsk
Bitti Dinamo St Petersburg 0:3 Sokol Saratov
45' - İlk Yarı Gazovik Orenburg 1:0 Tom Tomsk
16:00 Krylya Sovetov Samara -:- SKA-Energiya
16:00 Volga Nyzhnyi -:- Tyumen
17:00 Baltika -:- Sibir Novosibirsk
18:00 Anzhi Makhachkala -:- Shinnik Yaroslavl
20:00 FC Volgar -:- Tosno
Güney Kore: 1. Lig
Bitti Gwangju FC 0:1 Busan I'Park
Güney Kore: K Ligi
Bitti Suwon City 2:1 Gangwon FC
Bitti FC Anyang 0:1 Ansan Police FC
Çin: Süper Lig
Bitti Liaoning Hongyun 1:1 Chongqing Lifan
Bitti Changchun Yatai 2:0 Henan Jianye
49' - 2. Yarı Shanghai Shenxin 0:1 Tianjin Teda
Rusya: 2. Lig Doğu
Bitti Yakutiya Yakutsk 1:2 Smena Komsomolsk
Kazakistan: Premier Lig
Bitti Shakhter Karagandy 0:4 FC Astana
Bitti Okzhetpes Kokshetau 1:0 Tobol Kostanay
Bitti Zhetysu Taldykorgan 0:3 Kairat Almaty
Bitti Irtysh Pavlodar 4:2 Kaisar Kyzylorda
45' - İlk Yarı Aktobe 1:0 Taraz
16:00 Atyrau -:- Ordabasy Shymkent
Polonya: 2. Lig
Bitti Znicz Pruszkow 0:0 Zaglebie Sosnowiec
18:00 Gornik Walbrzych -:- Stal Mielec
18:00 Nadwislan Gora -:- Limanovia Limanowa
18:00 Rozwoj Katowice -:- Rakow Czestochowa
Rusya: PFL Zone Ural-Povolzhye 2nd stage Grp. A
Bitti KamAZ 0:2 Syzran-2003
17:00 Zenit Izhevsk -:- FC Chelyabinsk
17:00 Rubin Kazan 2 -:- Volga Ulyanovsk
Polonya: 1. Lig
Bitti Bytovia Bytow 2:3 Termalica Bruk-Bet Nieciecza
18:00 Pogon Siedlce -:- Miedz Legnica
19:00 Wisla Plock -:- Chojniczanka Chojnice
Hükmen Wigry Suwalki -:- Flota Swinoujscie
Kenya: Premier Lig
Bitti Tusker FC 1:2 Sofapaka
45' - İlk Yarı Nakuru AllStars 0:1 Chemelil Sugar
+45' - 1. Yarı Bandari 0:0 Mathare United
45' - İlk Yarı Ushuru FC 0:1 KCB
4' - 1. Yarı Muhoroni Youth fc 0:0 Gor Mahia
Hollanda: 1. Ligi Avrupa Ligi Playoff
Bitti Vitesse 1:1 PEC Zwolle
16:30 Feyenoord -:- SC Heerenveen
Danimarka: 1. Lig
Bitti FC Roskilde 2:0 Fredericia
16:00 AB -:- Viborg
16:00 AC Horsens -:- Broenshoej
16:00 HB Koge -:- Vendsyssel FF
Danimarka: 2. Lig - Doğu
Bitti FC Helsingoer 2:1 HIK
Danimarka: 2. Lig - Batı
Bitti Svendborg 0:4 Kolding B
Hindistan: 1. Lig
Bitti Shillong Lajong 0:1 Pune FC
90' - 2. Yarı East Bengal Club 2:0 Royal Wahingdoh
90' - 2. Yarı Salgaocar 5:1 Kalyani Bharat FC
İskoçya: Premier Lig
67' - 2. Yarı Aberdeen 0:0 St.Johnstone
66' - 2. Yarı Celtic 2:0 Inverness CT
63' - 2. Yarı Dundee United 3:0 Dundee FC
Almanya: Yerel Lig - Kuzeydoğu
45' - İlk Yarı FSV Wacker Nordhausen 2:0 Germania Halberstadt
İptal ZFC Meuselwitz -:- Plauen
+45' - 1. Yarı FSV Zwickau 1:0 Babelsberg
+45' - 1. Yarı TSG Neustrelitz 2:2 Hertha Berlin II
+45' - 1. Yarı Budissa Bautzen 0:1 BFC Dynamo
+45' - 1. Yarı VfB Auerbach 0:2 Carl Zeiss Jena
+45' - 1. Yarı Berliner AK 07 2:0 Union Berlin II
Rusya: 2. Lig Batı
45' - İlk Yarı Domodedovo Moscow 0:0 Strogino
17:00 Tekstilshchik -:- Pskov 747
17:00 Spartak Kostroma -:- Dnepr
17:00 Saturn Ramenskoye -:- Khimki
18:00 Solaris Moscow -:- FC Dolgoprudny
18:00 Torpedo Vladimir -:- Znamya
18:00 Volga Tver -:- Kolomna
19:00 Zenit St. Petersburg 2 -:- Spartak Moscow II
Letonya: Premier Lig - Virsliga
45' - İlk Yarı FK Jelgava 1:0 BFC Daugava
17:00 FC Skonto Riga -:- FK Liepaja
Belçika: 1. Lig Şampiyonluk Grubu
23' - 1. Yarı Standard Liege 0:0 Sporting Charleroi
18' - 1. Yarı Club Brugge 1:0 Kortrijk
20' - 1. Yarı Anderlecht 0:1 Gent
Rusya: 2. Lig Merkez
16:00 Podolye Podolskiy Rayon -:- Metalurg Lypetsk
16:00 Avangard Kursk -:- Spartak Tambov
17:00 Kaluga -:- FC Oryol
17:00 Vityaz Podolsk -:- Fakel
18:00 Dinamo Briansk -:- Arsenal Tula II
Hükmen FC Metallurg Vyksa -:- Zenit Penza
Hükmen Vybor-Kurbatovo -:- Chertanovo Moscow
18:30 Zvezda Ryazan -:- Lokomotiv Liski
Romanya: 1. Lig
16:00 Ceahlaul Piatra-Neamt -:- CS Universitatea Craiova
18:30 Pandurii -:- CSMS Iasi
21:00 Astra Giurgiu -:- Tirgu Mures
21:00 Steaua Bucuresti -:- Botosani
Rusya: PFL Zone South 2nd stage Grp. A
16:00 Druzhba -:- FK Taganrog
17:00 Chernomorets Novorossiysk -:- Mashuk-KMV
17:00 Vityaz Krymsk -:- Mitos
17:00 Biolog Novokubansk -:- Spartak Nalchik
17:00 Torpedo Armavir -:- Angusht Nazran
Güney Afrika: Premier Soccer League Qualification Group
16:00 Jomo Cosmos -:- Moroka Swallows
Yunanistan: Football League relegation group North
Hükmen Anagenisi Karditsas -:- Pierikos FC
18:00 Aiginiakos FC -:- Tyrnavos 2005
18:00 Agrotikos -:- Zakynthos APS
Polonya: Küme Düþmek
16:30 Piast Gliwice -:- Podbeskidzie Bielsko-Biala
Arjantin: Primera B Metropolitana
17:00 Sportivo Italiano -:- Deportivo Armenio
İsveç: Superettan
17:00 Oestersunds FK -:- Assyriska FF
18:00 Ljungskile -:- Aengelholms FF
18:00 Brommapojkarna -:- Varbergs BoIS FC
Güney Kıbrıs: 1. Lig A Grubu
17:00 AEK Larnaca -:- Anorthosis
17:00 Apollon Limassol -:- Omonia Nicosia
17:00 Ermis Aradippou -:- APOEL Nicosia
Yunanistan: Football League relegation group South
17:00 Iraklis Psachna FC -:- Acharnaikos FC
17:00 Panegialios -:- Episkopi Rethymno
17:00 Ae Ermionidas -:- Kalithea
İspanya: Adelante Ligi
17:15 Girona -:- Llagostera
19:00 Sporting Gijon -:- Tenerife
19:00 Numancia -:- Racing Santander
19:00 Valladolid -:- Zaragoza
21:00 Real Betis -:- Alcorcon
22:00 Albacete -:- Mallorca
Macaristan: OTP BANK Lig
17:30 Videoton FC -:- Kecskemeti TE
19:30 Ferencvaros -:- Budapest Honved
Belçika: Jupiler Lig - Playoff
17:30 Lommel -:- Lierse
17:30 Eupen -:- Oud-Heverlee
Makedonya: Prva Lig
17:30 Shkendija 79 -:- FK Metalurg Skopje
17:30 Renova -:- Rabotnicki
17:30 FK Sileks -:- FK Vardar Skopje
17:30 Pelister -:- Teteks
17:30 FK Horizont Turnovo -:- FK Bregalnica Stip
Rusya: PFL Zone Ural-Povolzhye 2nd stage Grp. B
17:30 Neftekhimik -:- Lada Togliati
18:00 Dinamo Kirov -:- Spartak Yoshkar Ola
Danimarka: Süper Lig
18:00 SoenderjyskE -:- FC Vestsjaelland
Sırbistan: Süper Lig
18:00 Radnicki Nis -:- Vozdovac
18:00 Borac Cacak -:- Partizan Beograd
18:00 Novi Pazar -:- FK Donji Srem
18:00 Napredak -:- Rad Beograd
18:00 FK Spartak Subotica -:- Cukaricki
18:00 Vojvodina -:- FK Radnicki 1923
18:00 Jagodina -:- OFK Beograd
18:00 Red Star Beograd -:- Mladost Lucani
Hırvatistan: 1. Lig
18:00 NK Istra 1961 -:- Dinamo Zagreb
20:00 NK Lokomotiva -:- RNK Split
Çek Cumhuriyeti: 2. Lig
18:00 Zizkov -:- FK MAS Taborsko
18:00 Pardubice -:- FK Kolin
18:00 Zlin -:- FC Vlasim
18:00 FK Varnsdorf -:- Sigma Olomouc
18:00 Sokolov -:- Opava
18:00 Karvina -:- Usti nad Labem
18:00 Frydek-Mistek -:- Trinec
18:00 Znojmo -:- Most
Portekiz: 2. Lig
18:00 Maritimo B -:- FC Porto B
19:00 Farense -:- Feirense
19:00 Oriental -:- Uniao da Madeira
19:00 Olhanense -:- Atletico
19:00 Aves -:- Trofense
19:00 Braga B -:- Sporting CP B
19:00 Freamunde -:- Tondela
19:00 Santa Clara -:- Sporting Covilha
19:00 Benfica B -:- Vitoria de Guimaraes B
19:00 Chaves -:- Oliveirense
İspanya: Segunda B , Yükselme Grubu
18:00 Real Oviedo -:- Cadiz
19:00 Huesca -:- Gimnastic
19:00 Real Union -:- UCAM Murcia
20:00 Almeria B -:- Guadalajara
Yunanistan: Süper Lig Play Off
18:15 PAOK Thessaloniki FC -:- Asteras Tripolis
20:30 Panathinaikos -:- Atromitos
Finlandiya: Veikkausliga
18:30 FF Jaro -:- FC KTP
18:30 Seinaejoen JK -:- HJK
Finlandiya: Ykkonen
18:30 FC Jazz -:- Haka
18:30 Mikkelin Palloilijat -:- AC Oulu
Mısır: Premier Lig
18:30 El Hodood -:- Al Ahly
20:30 El Zamalek -:- Al Asyoty Sport
Uluslararası: Hazırlık Maçları
18:30 Güney Afrika -:- Bostvana
Avusturya: Bundesliga
18:45 Salzburg -:- Wolfsberger AC
18:45 Rapid Wien -:- Wiener Neustadt
18:45 Ried -:- Austria Wien
18:45 Admira Moedling -:- Sturm Graz
18:45 Altach -:- SV Groedig
Fas: Botola Pro
19:00 FUS Rabat -:- Hassania Agadir
19:00 KACM -:- Olympic Club de Safi
20:00 Wydad Casablanca -:- OCK Khouribga
Norveç: Premier Lig - Tippeligaen
19:00 FK Haugesund -:- Stroemsgodset
Polonya: Final Turlarý
19:00 Lechia Gdansk -:- Lech Poznan
İtalya: Lega Pro Playoff Yükselme
19:00 Reggiana -:- Bassano Virtus
20:00 Como -:- Matera
Peru: Premier Lig
19:15 Cienciano -:- Union Comercio
21:30 Universidad Cesar Vallejo -:- Real Garcilaso
23:30 Deportivo Municipal -:- Sport Loreto
Ekvator: Serie A - Apertura
19:30 LDU de Quito -:- Deportivo Cuenca
20:00 Universidad Catolica -:- Emelec
00:30 Barcelona SC -:- El Nacional
İngiltere: 1. Lig Playoff
19:30 Preston North End -:- Swindon Town
İsrail: 1. Lig Play Off - Şampiyonlar Grubu
20:00 Ironi Kiryat Shmona -:- Hapoel Beer Sheva
İspanya: Segunda B , Düşme Grubu
20:00 Cartagena -:- Las Palmas B
Uruguay: Primera Division Clausura
21:00 Racing -:- Fenix
21:00 Rampla Juniors -:- Juventud de las Piedras
21:00 Montevideo Wanderers -:- Tacuarembo FC
21:00 Atenas -:- Defensor Sporting
21:00 Danubio -:- Sud America
21:00 Cerro -:- Nacional
İtalya: Lega Pro Super Cup
21:45 Teramo -:- Novara
Bolivya: Primera Lig - Elemeler
22:00 Atletico Bermejo -:- Sport Boys Warnes