Yükleniyor... Yükleniyor...
Uluslararası: CONCACAF Şampiyonlar Ligi Grup 3
Bitti Montreal Impact 1:0 New York Red Bulls
Uluslararası: CONCACAF Şampiyonlar Ligi Grup 8
Bitti Bayamon FC 1:10 CF America
Uluslararası: CONCACAF Şampiyonlar Ligi Grup 1
Bitti CSD Municipal 3:0 Real Espana
Uluslararası: Avrupa Ligi Grp. F
19:00 FK Karabakh -:- Saint Etienne
20:00 Dnipro -:- Inter
Uluslararası: Avrupa Ligi Grp. A
20:00 Borussia Monchengladbach -:- Villarreal
20:00 Apollon Limassol -:- FC Zurich
Uluslararası: Avrupa Ligi Grp. B
20:00 Club Brugge -:- Torino
20:00 FC Koebenhavn -:- HJK
Uluslararası: Avrupa Ligi Grp. C
20:00 Partizan Beograd -:- Tottenham Hotspur
20:00 Beşiktaş -:- Asteras Tripolis
Uluslararası: Avrupa Ligi Grp. D
20:00 Salzburg -:- Celtic
20:00 Dinamo Zagreb -:- Astra Giurgiu
Uluslararası: Avrupa Ligi Grp. E
20:00 PSV Eindhoven -:- Estoril
20:00 Panathinaikos -:- Dinamo Moscow
Uluslararası: Avrupa Ligi Grp. G
22:05 Standard Liege -:- Rijeka
22:05 Sevilla -:- Feyenoord
Uluslararası: Avrupa Ligi Grp. H
22:05 Lille -:- FC Krasnodar
22:05 Everton -:- Wolfsburg
Uluslararası: Avrupa Ligi Grp. I
22:05 Young Boys -:- Slovan Bratislava
22:05 SSC Napoli -:- Sparta Prague
Uluslararası: Avrupa Ligi Grp. J
22:05 Steaua Bucuresti -:- AaB
22:05 Rio Ave -:- Dynamo Kyiv
Uluslararası: Avrupa Ligi Grp. K
22:05 PAOK Thessaloniki FC -:- Dinamo Minsk
22:05 Fiorentina -:- Guingamp
Uluslararası: Avrupa Ligi Grp. L
22:05 Metalist Kharkiv -:- Trabzonspor
22:05 Legia Warszawa -:- Lokeren
Brezilya: Serie A
Bitti Cruzeiro 2:0 Atletico PR
Bitti Vitoria 3:1 Fluminense
Bitti Sport 0:0 Internacional
Bitti Figueirense 1:1 Criciuma
Bitti Botafogo RJ 2:3 Bahia
Bitti Palmeiras 2:2 Flamengo
Bitti Coritiba 3:1 Sao Paulo
Uluslararası: Copa Sudamericana
Bitti Universitario 2:2 Universidad Cesar Vallejo
Bitti River Plate 2:0 Godoy Cruz Mza.
Bitti Libertad 2:0 Barcelona SC
Arjantin: Primera B Nacional Torneo de Transicion
Bitti Huracan 0:2 Crucero del Norte
Bitti Aldosivi 1:1 Douglas Haig
Bitti Guarani Antonio Franco 1:1 Ferro Carril Oeste
Bitti Sarmiento 2:2 Deportivo Santamarina
Bitti Patronato de Parana 1:1 Atletico Tucuman
Bitti Gimnasia J 1:2 Instituto
Bitti Independiente Rivadavia 0:0 All Boys
Arjantin: Arjantin Kupası
Bitti San Lorenzo 1:2 Defensa y Justicia
00:00 Racing Club -:- Argentinos Juniors
Peru: Premier Lig
Bitti Alianza Lima 2:1 Inti Gas Deportes
Meksika: Kupa Apertura 1. Grup
Bitti Irapuato 0:1 Altamira FC
Bitti Queretaro FC 0:1 Tigres
Meksika: Kupa Apertura 2. Grup
Bitti San Luis 4:0 Correcaminos de la UAT
Meksika: Kupa Apertura 7. Grup
Bitti Alebrijes Oaxaca 1:1 Lobos de la BUAP
Bitti Jaguares 3:2 Veracruz
Bolivya: Primera Lig - Apertura
Bitti San Jose 1:0 Nacional Potosi
Arjantin: Primera B Metropolitana Torneo de Transicion
Bitti Chacarita Juniors 3:0 Dep. Merlo
Meksika: Kupa Apertura 4. Grup
Bitti Leones Negros U. de G. 1:2 Atlas
Kosta Rika: Primera - Apertura
Bitti LD Alajuelense 2:2 Belen Siglo XXI
Singapur: 1. Lig
Bitti Woodlands Wellington FC 0:3 Hougang United FC
Karabağ: 1. Lig
Bitti Petrovac 1:0 Berane
İran: Pro Lig
85' - 2. Yarı Rah Ahan 0:2 Persepolis
85' - 2. Yarı Sepahan 0:1 Saba Qom
75' - 2. Yarı Esteghlal Khuzestan 2:1 Teraktor Sazi
Litvanya: Premier Lig
56' - 2. Yarı Ekranas 1:3 Siauliai
Almanya: Yerel Lig - Kuzey
19:00 Braunschweig II -:- Hamburger SV II
Mısır: Premier Lig
19:15 Itthad Al Shortah -:- ENPPI
İsveç: Superettan
20:00 Joenkoeping S. -:- Sirius
İzlanda: Premier Lig
20:00 Vikingur R. -:- Stjarnan
20:00 FH Hafnarfjordur -:- KR Reykjavik
Danimarka: 1. Lig
20:00 AGF -:- Vejle Boldklub
Suudi Arabistan: Premier Lig
20:20 Al-Shoalah -:- Al Nassr FC
20:20 Al-Taawon -:- Al Fateh FC